Obsah fóra Portál Vojna.net Portal
 FAQ  •  Hledat  •  Možnosti  •  Uživatelské skupiny  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 15/2/2008, 11:32  Předmět:  Vojenské muzeum Králíky Odpovědět s citátemDolůNahoru

Byl jsem v létě na dovolené v Jeseníkách a odskočil si do vojenského muzea ve městě Králíky ,kromě nadherného pevnostního opevnění tam mají i hezké muzeum a tady je pár fotek co mi děti nafotily telefonem,jelikož já mám klasický fotak.Budu si muset koupit digitál,ať mám tady do fora co dávat.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Hoblíku ,je ten 3 snímek od vrchu samohybka SU 100 nebo ne ,marně vzpomínám co to vubec bylo ,ale vím že je to ruské.

Naposledy upravil Martas2411 dne 27/7/2009, 07:48, celkově upraveno 1 krát

hoblik
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 15/2/2008, 11:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Tak jsem trochu poštudoval a podle mne je to SU-100. Nechá se velmi snadno zaměnit za SU-85 - rozdíl je poue v kanónu a konkrétně u tvého obrázku jsem se řídil horní maskou kanónu (u SU-85 je trošičku jiná).

hoblik
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 15/2/2008, 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Jinak jsem netušil, že v Králíkách je něco takého.
Pojedu kolem na hory, ale pochybuji, že by rodina byla svolná k návštěvě. Mně se v zimě také moc nechce.

Martas2411
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 15/2/2008, 12:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Je t velice hezké muzeum je tam i vnitřní expozice zrbraní ,techniky ,.munice.A venku je plno bojové techniky a je tam vevnitř i modelářský obchod a vím že každý sudý týden v měsíci tam předvádí pojízdnou bojovou techniku např.T 55 ,který jsem viděl v akci.Ale jeto asi jen v létě.A navíc se tam koná každý rok akce CIHELNA,je to něco jako BAHNA.Koho to zajímá ,koukněte zde

http://www.armyfort.com/cz/historie.php

David.58
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 15/2/2008, 16:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

jojo tam sem také byl je to tam hezké..

hoblik
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 27/5/2008, 12:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Pozn.: nebylo by vhodné přesunout tuto sekci "Vojenské muzeum v Králíkách" a "Muzeum v Rokycanech" do sekce tipy na výlet?
Jenom aby v tom nebyl bordel.

Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 27/5/2008, 12:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

No, logiku by to jistě mělo. Jenže! Sekce "tipy na výlet" je přístupná jen registrovaným. Píšem tam, i soukromý věci a tak podobně.
Sem můžou i neregistrovaní a byla by škoda, kdyby jim zrovna tohle zmizlo.

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma