Obsah fóra Portál Vojna.net Portal
 FAQ  •  Hledat  •  Možnosti  •  Uživatelské skupiny  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 23/11/2009, 16:17  Předmět:  ?íjen 2007 Odpovědět s citátemDolůNahoru

Hoblík, zaslal: po říjen 29, 2007
Z jednoho ruského serveru militera.lib.ru čerpám spoustu svých článků. Jde o knihy, memoáry, osobní vzpomínky atd. různých autorů. Všechny články uvedené na tomto serveru lze kopírovat, stahovat, upravovat, publikovat jinde, umisťovat na své stránky a to jen za dodržení podmínky uvést zdroj. O této skutečnosti jsem byl přesvědčen i po vznesení mailového dotazu.
Měl bych zájem zde některé články uveřejnit. Ne celé knihy, neboť jsou trochu dlouhé (cca 100 - 150 stran na A4, velikost písma 10, písmo Times new Roman). Šlo by o kratší a přesto velmi zajímavé úryvky o druhé světové válce.
Dotaz vznáším pro to, aby toto mé počínání nebylo považováno za porušení pravidel fóra. To bych fakt nerad. Zdůraz?uji, že jde výhradně o MOJE překlady z ruského jazyka.
Bude to tedy možné?
Předem děkuji za odpověď

Anonymní
Hoblik...pokavad to bude tvoje prace,tak mužeš... v pohodě...

Destroyman, zaslal: po říjen 29, 2007
Jasně, Hoblíku, piš!

morybundus, zaslal: po říjen 29, 2007
Hobliku určitě můžeš a věřím tomu že i admin Sigi nebude mít nic proti...

sigi, zaslal: po říjen 29, 2007
No ten anonymní to jsem já.... nepřihlasil jsem se a ještě to forum neni nastavené,takže to odeslalo.Takže i já souhlasím....

hoblik
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 23/11/2009, 16:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Ha ha, již mi to připadá jako věčnost...
Jinak celkem trefa - někdy v té době jsem byl strávit jeden příjemný večer ve středověké krčmě v Dětenicích. Destroy nyní tento starý článek vytáhl a já byl shodou okolností v sobotu v Dětenicích opět!!

hoblik
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 23/11/2009, 16:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Jinak z výše uvedeného webu čerpám pořád.... je tam toho na roky a přibývá to.

Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 23/11/2009, 16:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Chachacha, tak to se fakt povedlo!
A jak je v Dětenicích? Pořád stejný?

hoblik
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 23/11/2009, 16:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Pořád stejná paráda... Pivo dobrý (nutno si zvyknout) a jídlo výborný (ježiš, to jsem se zase přežral....). Účinkující prostě na jedničku....

private_joker
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 23/11/2009, 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

ach jo....a potom že každý sa mi smeje keď chcem vedieť rusky...ale ja viem na čo to chcem Very Happy

sigi
Generalfeldmarschall

Věk: 55
17719.42 Sigidolar

czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: 24/11/2009, 00:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

První články vznikali v prosinci roku 2004,přesně se naše forum narodilo 23.prosince 2004.

Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele sigiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkySkypeMSN Messenger
Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 24/11/2009, 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Takže za měsíc budeme slavit pátý narozeniny?
Výborně, aspo? se ožeru. Wink

private_joker
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 24/11/2009, 14:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

áno 5. rok...ja som tu myslím...4. rok? či? Very Happy

Werwolfin
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 24/11/2009, 16:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Mueheehe to len ja som tu stále nová Laughing ani nie rok... Embarassed

sigi
Generalfeldmarschall

17719.42 Sigidolar

czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: 30/11/2009, 09:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Přesně private...ty jsi přišel myslím v unoru 2005....takže budeme 23 prosince oslavovat,,,,kdybych tenkrát věděl...jak dlouho se forum udrží... že to člověk nedělal nadarmo,že tu porád naše forum je.. a to díky vám

Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele sigiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkySkypeMSN Messenger
Destroyman
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 30/11/2009, 10:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

Jo, zůstalo za náma hodně práce. Na druhou stranu bych řekl, že se vyplatila. Naše nicky na internetu přece jenom něco znamenaj a i sousloví "Sigiho portál" má docela dobrej zvuk, ne?

private_joker
Anonymní

1.00 Sigidolar

PříspěvekZaslal: 30/11/2009, 11:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

sigi: nie nie ja som prišiel presne 16.12 roku páně 2005.....a myslím že pred Vianocami tuším 23.12. som bol čerstvý moderátor fóra vojna.net Very Happy je to už dávno...pomaly si pripadám ako na fronte....členovia a moderátori prichádzajú a odchádzajú...inak sigi pamätáš ešte na starú doménu www.valka.unas.cz?

sigi
Generalfeldmarschall

17719.42 Sigidolar

czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: 30/11/2009, 23:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemDolůNahoru

No jistě,porád funguje... zkus ji.. a uvidíš co se tam skrývá... jo jo to byly časy....Starneme a forum s nami....Jsem rád že to tady jede...moc jsem rád

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionSoukromé zprávyZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma